Jak używać wibratora?

Wibrator to zdecydowanie najpopularniejszy z gadżetów erotycznych dla kobiet. Nikt nie powiedział jednak, że nie może być on używany jako urozmaicenie zabaw z Twoim partnerem. Zabawki tego typu od dawna nie są już żadną dewiacją, z powodzeniem urozmaicają i wzbogacają życie seksualne wielu par i singielek na całym świecie. Zanim jednak zdecydujesz się na zakup, sprawdź, jak działają poszczególne modele i na czym polegają różnice pomiędzy nimi. Dowiedz się także, jak poprawnie używać wibratora w celu osiągnięcia maksymalnej przyjemności.

Rodzaje wibratorów - jaki będzie najlepszy?

Na rynku znajdziesz ogromny wybór różnych wibratorów, od łechtaczkowych i analnych, przez tzw. króliczki, aż po wibrujące jajka i modele nadzwyczaj realistyczne. Różnią się pomiędzy sobą nie tylko zastosowaniem, ale także rozmiarem, materiałami, z których zostały wykonane, oferowanymi funkcjami i sposobem zasilania. Jak się w tym wszystkim odnaleźć? Wszystko jest kwestią indywidualnych preferencji. Pamiętaj jednak, że na zabawkach erotycznych nie warto oszczędzać. Przemawia za tym głównie kwestia bezpieczeństwa, najtańsze modele bowiem mogą uczulać, psuć się i skutecznie psuć Ci nastrój. Jeśli chcesz, by wybrany przez Ciebie wibrator nie był rozczarowaniem, a nadal nie wiesz, na co się zdecydować – na początek polecamy szczególnie wibratory typu króliczek.

Jak działa wibrator króliczek?

Jest to jeden z najwszechstronniejszych modeli, a za sprawą swoich rozmiarów jest również bardzo dyskretny. Zastosowanie podwójnej, specjalnie wyprofilowanej końcówki pozwala na jednoczesną stymulację punktu G oraz łechtaczki. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie używania go tylko w jednej strefie erogennej. Dowolność ta, w połączeniu z możliwością wielopoziomowego masażu, sprawia, że będzie to świetny wybór na pierwszą zabawkę erotyczną.

Jak używać wibratora - cenne wskazówki

Podobnie jak przy udanym seksie w duecie, kluczem do sukcesu podczas masturbacji jest nastawienie, relaks oraz odpowiednie warunki. Na początek upewnij się, że nikt nie będzie Ci przeszkadzał oraz nic nie będzie Cię rozpraszało, pierwsze sesje z wibratorem mogą trwać nawet dwie godziny i dłużej. Daj sobie trochę czasu i bądź cierpliwa, nie wywieraj na sobie niepotrzebnej presji, pamiętaj, że chodzi wyłącznie o Twoją przyjemność. Zrelaksuj się, weź długą, gorącą kąpiel, przygaś światło, puść nastrojową muzykę. Odpowiedni klimat i zrelaksowany umysł to podstawa udanej zabawy. Zaczynaj zawsze od najniższej mocy wibratora, zwiększanie jej z czasem pozwoli Ci na znalezienie idealnego ustawienia. Zadbaj także o wygodną pozycję. Eksperymentuj! Każda kobieta jest inna i to, co działa dla jednej, u innej może być bezskuteczne. Nie ograniczaj się, zmieniaj rodzaj, rytm i intensywność pieszczot. Pamiętaj też o oddechu i skup się na tym, co odczuwasz, bo o to przecież w tym wszystkim chodzi.